ABL sponsori

ABL ar uzvaru sāk "Pārgauja"

20.10.2009

Latvijas Amatieru Basketbola līgas (ABL) jaunās sezonas atklāšanas mačā Straupes sporta namā "Pārgauja/Cēsu SS" vienība ar rezultātu 95:83 apspēlēja "Dārznieks/Cēsis" basketbolistus.

Lai arī maču labāk sāka "Dārznieks", pirmajās desmit minūtēs izvirzoties vadībā, līdz puslaika pārtraukumam "Pārgauja" atspēlējās un arī izvirzījās vadībā - 48:38. Spēles turpinājumā mājinieki vadību neatdeva un izcīnīja uzvaru, sākot sezonu ar panākumu un kļūstot par pirmo uzvarētāju jaunajā sezonā ABL - 95:83.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 25 gūtiem punktiem bija Matīss Rudmiezis, 16 pievienoja Mārtiņš Mīlbergs, bet 15 punkti un sešas rezultatīvas piespēlem Jurijam Timaškovam. Zaudētājiem, uzbrūkot grozam ar teicamu precizitāti, labakais punktu guvējs bija Ivo Pūce - 27. Savukārt Toms Stālmans pievienoja 23 punktus.

Jau šodien nākamie mači - "Rīdzene 92" savā laukumā 19:00 uzņems Bauskas "Kvēli", bet "Saulkrasti" mājās tiksies ar VEF pulksten 20:00.