EK: Galatasaray - Panellinios

30.11. 21:45 Eurosport 2
EK: Cajasol - VEF Rīga

Citāts

“Ar katru maču darbojamies labāk, taču pietrūkst pieredzes un prasmes izšķirošajos brīžos izdarīt kaut ko ekstra, lai izrautu uzvaru."

Rims Kurtinaitis, VEF Rīga galvenais treneris

Fakts

2000.gada 29.novembrī Latvijas valstsvienība ļoti sasprindzinātā un fiziski smagā cīņā Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Koventri ar 74:69 pārspēja Anglijas komandu, izcirzdama ceļu uz EČ finālturnīru. Ainars Bagatskis guva 33 punktus, trāpīdams 6 no 9 trīspunktniekiem.

"TTT" piekāpjas "Galatasaray"

04.11.2009

Otro zaudējumu jaunajā FIBA Eirolīgas sezonā piedzīvojušas Latvijas vicečempiones ''TTT Rīga'', kuras, neveiksmīgi nospēlējot mača izskaņu, ar 60:66 piekāpās Stambulas ''Galatasaray''.

Maču ar 4:0 sāka turcietes, kuras ar nelielu pārsvaru spēja uzvarēt pirmo ceturtdaļu, kas beidzās mazrezultatīvā cīņā – 12:11 viešņu labā. Otrās ceturtdaļas vidū jau trīs piezīmes bija ''TTT'' tobrīd rezultatīvākajai basketbolistei Sindijai Limai (8 punkti), taču Ainārs Čukste atstāja viņu laukumā. Pirmo puslaiku mūsējām izdevās pabeigt ar viena punkta pārsvaru – 28:27.

Pēc pārtraukuma ''TTT'' laukumā darbojās pārliecinošāk, un pusotru minūti pirms trešās ceturtdaļas beigām Lindra Vīvere ar diviem soda metieniem izvirzīja rīdzinieces vadībā ar astoņiem punktiem – 46:38. Pirms pēdējās ceturtdaļas ''TTT'' bija priekšā ar 48:42, taču izšķirošajās desmit minūtēs viešņas prata atspēlēties un izraut uzvaru ar 66:60. ''TTT'' komandā rezultatīvākā ar 25 punktiem bija Vīvere.