EK: Galatasaray - Panellinios

30.11. 21:45 Eurosport 2
EK: Cajasol - VEF Rīga

Citāts

“Ar katru maču darbojamies labāk, taču pietrūkst pieredzes un prasmes izšķirošajos brīžos izdarīt kaut ko ekstra, lai izrautu uzvaru."

Rims Kurtinaitis, VEF Rīga galvenais treneris

Fakts

2000.gada 29.novembrī Latvijas valstsvienība ļoti sasprindzinātā un fiziski smagā cīņā Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Koventri ar 74:69 pārspēja Anglijas komandu, izcirzdama ceļu uz EČ finālturnīru. Ainars Bagatskis guva 33 punktus, trāpīdams 6 no 9 trīspunktniekiem.

VEF piedzīvo ceturto zaudējumu VTB līgā

05.12.2009

Šovakar VTB līgas turnīrā ceturto zaudējumu četrās spēlēs piedzīvoja Valda Valtera vadītie "VEF Rīga" basketbolisti, kas izbraukumā ar 61:85 piekāpjoties Krievijas klubam Kazaņas "Unics".

Spēles sākums bija ļoti līdzīgs un ilgāku laiku pirmajā ceturtdaļā rīdzinieki pat pabija vadībā, tomēr līdz ceturtdaļas izskaņai mājinieki panāca izlīdzinājumu un desmitminūte noslēdzās neizšķirti - 15:15.

Nākamajā ceturksnī "Unics" laukumā darbojās jau krietni pārliecinošāk, bet "VEF Rīga", lai uzbrukumā darbojās gandrīz tikpat sekmīgi, aizsardzībā īsti neprata tikt galā ar Krievijas kluba līderiem. Pēc pirmā puslaika - 29:38.

Pēc lielā pārtraukuma rīdzinieku rezultativitāte vēl vairāk kritās, līdz ar to mājinieki varēja vēl vairāk atrauties. Trešās ceturtdaļas gaitā "Unics" pārsvars pieauga vēl par desmit punktiem un pirms noslēdzošajām desmit minūtēm sasniedza gandrīz divdesmit punktus - 60:41.

Pēdējā ceturksnī laukumā atkal risinājās līdzvērtīgāka cīņa, tomēr tas tik un tā vairāk bija par labu mājiniekiem nekā viesiem, kuriem vajadzēja atspēlēties. Tik un arī pēdējo desmitminūti savā labā noslēdza "Unics". Spēles galarezultāts - 61:85.