Pēdējās spēles

Visas spēles

Juniores uzvar, Kiršteinei 28 punkti

04.01.2010

Latvijas U-18 junioru valstsvienības basketbolistes pirmdien izcīnīja pirmo uzvaru, Baltijas jūras kausa izcīņā (BSBC 2010), Tallinā ar rezultātu pārspējot Zviedrijas komandu.

Svētdien Latvijas izlase ar 53:63 piekāpās Somijai. Otrdien turnīra pēdējā spēlē latvietes sacentīsies ar Igauniju, kas vakar ar 59:40 uzvarēja Zviedriju, šodien atzīstot Somijas pārākumu 56:76.

Līdzīgi aizvadot pirmo ceturtdaļu, otro desmitminūti Latvija uzvarēja ar desmit punktu starpību (17:15, 22:12), pārtraukumā ejot ar divpadsmit punktu pārsvaru 39:27. Otrajā puslaikā zviedrietēm atspēlēties netika ļauts un noslēgumā Latvijas pārsvars tuvojās divdesmit punktu robežai. Ar 28 gūtiem punktiem, 6 pārtvertajām bumbām un 8 kļūdām izcēlās komandas kapteine Anete Kiršteine. Jāpiebilst, ka LSBL komandas "Latvijas Universitāte" pārstāve šobrīd izlasē ir vienīgā no junioru sastāva, kas pērn izcīnīja septīto vietu Eiropas čempionātā Zviedrijā.