Pēdējās spēles

Visas spēles

Juniores paliek trešās Baltijas Jūras kausā

05.01.2010

Latvijas U-18 junioru valstsvienības basketbolistes otrdien Tallinā ar rezultātu 54:60 piekāpās Igaunijai un izcīnīja trešo vietu Baltijas jūras kausa izcīņā. Pirmo vietu izcīnīja Somija, otrā finišēja Igaunija. Jāpiebilst, ka izlasei nevarēja palīdzēt vairākas potenciālās līderes.

Svētdien Latvijas izlase ar 53:63 piekāpās Somijai. Pirmdien tika pārspēta Zviedrija 66:49. Igaunija pirmajā spēlē uzvarēja Zviedriju 59:40 un vakar zaudēja Somijai 56:76. Tādējādi abām vienībām bija pa vienai uzvarai un vienam zaudējumam.

Spēlē ar igaunietēm Latvija labāk cīnījās zem groziem un ļoti aktīvi uzbruka no perimetra, taču biežāk kļūdījās un retāk izdarīja metienus groza tuvumā. Pirmā ceturtdaļa tika uzvarēta 14:13, tomēr nākamajā ceturtdaļā vadību pārņēma igaunietes. Pēc puslaika mīnus trīs 24:27.

Trešajā ceturtdaļā atraisījās Latvijas uzbrukums, ar labu precizitāti uzbruka pieredzējušākā komandas spēlētāja Anete Kiršteine un desmitminūtes beigās sāncences tika apdzītas. Ceturtdaļa uzvarēta 25:17, summā plus pieci 49:44.

Palielināt pārsvaru neizdevās un ceturtās ceturtdaļas vidū igaunietes panāca neizšķirtu 54:54. Pēdējās minūtēs neizdevās gūt ne punkta, kamēr laukuma saimnieces atbildēja ar sešiem un izcīnīja otro uzvaru turnīrā.