Pēdējās spēles

Visas spēles

U-18 basketbolisti piekāpjas zviedriem

04.01.2010

Latvijas U-18 junioru basketbola valstsvienība pirmdien piedzīvoja zaudējumu Tallinā, Baltijas jūras kausa izcīņā ar rezultātu 83:90 piekāpjoties Zviedrijas vienaudžiem.

Svētdien Ziedoņa Jansona trenētā komanda uzveica Somiju 80:71. Zviedri pirmajā spēlē sagrāva Igauniju 84:65, savukārt pēc uzvaras pār Latviju izvirzījušies turnīra līderos (2-0).

Pirmdienas spēlē Latvija pirmajā puslaikā bija vadībā, pēc divdesmit nospēlētām minūtēm iekrājot trīs punktu pārsvaru 36:33. Neveiksmīgi tika aizvadīta trešā ceturtdaļa, savā grozā ielaisti 29 punkti un rezultātā astoņu punktu deficīts 54:62. Ceturtajā ceturtdaļā rezultatīvi nospēlēja abas komandas, diemžēl Latvijas aizsardzība nebija līmenī, atkal savā grozā ļaujot iemest 28 punktus. Summā zaudējums ar mīnus septiņi 83:90.

Pa 23 punktiem Latvijas labā guva Dāvis Bertāns un Edmunds Dukulis, vēl pa 10 punktiem pievienoja Vecvagars un Apsītis. Četri punkti Nikam Saknītim, savukārt uz maiņu nākušais četrinieks Čoders, Strazdiņš, Magone un Vilks kopā nopelnīja 13 punktus.