Pēdējās spēles

Visas spēles

Juniori sakauj Igauniju, paliek otrie

05.01.2010

Latvijas U-18 junioru izlases basketbolisti otrdien Baltijas jūras kausa izcīņas pēdējā spēlē uzvarēja Igauniju 91:63, turnīra kopvērtējumā ierindojoties otrajā vietā aiz zviedriem, kuri svinēja panākumus visās spēlēs.

Svētdien Ziedoņa Jansona trenētā komanda uzveica Somiju 80:71. Pirmdien piedzīvots zaudējums pret Zviedriju 83:90. Igauņi pirmajā spēlē piekāpās zviedriem 65:84, taču vakar prata pieveikt somus 69:63. Zviedru un somu divcīņā pārliecinoši uzvarēja pirmie 81:61.

Juniori pienācīgi noskaņojās spēlei un, spēlējot astoņu spēlētāju sastāvā (laukumā nedevās Svens Vilks), uzvarēja visās ceturtdaļās. Puslaikā ejot plus četrpadsmit 44:30, bet līdz spēles beigām pārsvars tika dubultots.

23 punktus un 12 atlēkušās bumbas savāca Edmunds Dukulis. Kārlim Apsītim 13 punkti, Dāvim Bertānam 11, bet Dāvis Čoders 9 punktiem pievienoja 6 rezultatīvas piespēles.