Pēdējās spēles

Visas spēles

Zaudējums frančiem arī trešajā spēlē

02.07.2009

Latvijas U-18 junioru valstsvienība, šodien, 2. jūlijā, Mālpils sporta kompleksā aizvadot trešo pārbaudes spēli ar Francijas vienaudžiem piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 66:90.

Jau no pirmajām spēles minūtēm pārliecinošāk laukumā darbojās Francijas basketbolisti līdz pirmās ceturtdaļas beigām iekrājot jau trīspadsmit punktu pārsvaru - 14:27. Spēles turpmākajā gaitā franči turpināja savu pārsvaru palielināt, uzvarot arī atlikušās trīs ceturtdaļas.

Latvijas rindās rezultatīvākais ar gūtiem 15 punktiem bija Armands Ošiņš, vēl 14 punktus pievienoja Uģis Pinete.

Šī bija pēdējā no trim paredzētajām pārbaudes spēlēm ar Francijas U-18 valstsvienību, gatavojoties Eiropas čempionātam Francijā, atgādinam, ka arī iepriekšējās divās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi - 57:58 un 65:68.

U-18 Eiropas čempionāts junioriem šogad norisināsies Francijas pilsētās Mecā un Hagondangē no 23. jūlija līdz 2. augustam.

Latvija U-18 - Francija U-18 66:90 (14:27, 20:21, 10:19, 22:23)

Latvija U-18: Ošiņš 15, Pinete 14, Misters 12 (4 rez.p.), Meiers 6, Antrops 4, Jonāts 4, Kārlis 3, Brencāns 2, Malahovskis 2, Freimanis 2, Miezis 2, Iļjins (11 atl.b.).