Pēdējās spēles

Visas spēles

Kadetiem otrajā spēlē zaudējums Turcijai

17.04.2010

Latvijas Nacionālā kadetu basketbola valstsvienība pārbaudes turnīra Francijā otrajā spēlē piedzīvoja zaudējumu Turcijas vienaudžiem ar rezultātu 64:71.

Sākumsastāvs: Oskars Reinfelds, Edgars Štelmahers, Uvis Strogonovs, Sandis Ceplītis, Česlavs Mateikovičs

Spēli abas komandas uzsāka līdzīgā cīņā, taču pirmo ceturtdaļu nedaudz veiksmīgāk noslēdz Turcijas kadeti - 13:14. Līdzīga cīņa turpinājās arī otrajā ceturtdaļā, taču nedaudz veiksmīgāk galotni nospēlēja latvieši ejot lielajā pārtraukumā ar viena punkta pārsvaru (33:32). Spēlei atsākoties, cīņa turpinājās pēc iepriekšējā scenārija un pēc trim nospēlētām ceturtdaļām rezultāts uz tablo vēstīja neizšķirtu (43:43). Sākoties izšķirošajiem notikumiem laukumā, pirmās piecas minūtes ritēja līdzīgā cīņa, taču turkiem veicot izrāvienu pēdējās minūtēs, Latvijas kadeti piedzīvoja otro zaudējumu turnīrā - 64:71.

Latvijas valstvienības sastāvā ar 20 punktiem rezultatīvākais bija Česlavs Mateikovičs, vēl 17 punktus pievienoja Edgars Štelmahers.

Latvija U-16 - Turcija U-16 64:71 (13:14, 33:32, 43:43, 64:71)

Latvija U-16: Mateikovičs 20 (9 atl.b.), Štelmahers 17 (5 rez.p.), Brizgalovs 9, Reinfelds 9 (9 atl.b.), Ceplītis 4, Liepiņš 3, Kehris 2, Strogonovs, Krastiņš, Adiņš.