Pēdējās spēles

Visas spēles

Kadetēm pirmais zaudējums

14.08.2010

Latvijas U-16 meiteņu izlase Skopjē, Maķedonijā, notiekošajā Eiropas čempionātā B divīzijā grupas turnīra pēdējā spēlē ar 39:43 piekāpās Slovēnijas vienaudzēm.

Mazrezultatīvās spēles otrajā ceturtdaļā latvietes divreiz panāca sešu punktu pārsvaru, un pārtraukumu sagaidīja ar rezultātu 24:18. taču otrajā puslaikā slovēnietes izlīdzināja rezultātu un galotnē bija mazliet veiksmīgākas.

Latvijas U-16 komandas galvenais treneris Ainārs Čukste par galvenajiem zaudējuma iemesliem atzina neprecīzos metienus pret sāncenšu zonas aizsardzību un pārlieko "mīkstumu" spēka spēlē - divcīņās par neitrālajām un atlēcošajām bumbām. "Zāles grīda bija tāda, ka bumba vietām neatleca. Ar driblu apspēlēt nebija iespējams. Aizsardzība bija apmierinoša, bet uzbrukums - īsta katastrofa. Tiesnešiakceptē abpusēji parupju spēli un tas "noēd" mūsu pārsvaru tehniskajā sagatavotībā. centīsimies pielāgoties."

Otrajā posmā Latvijas komandai jāspēlē ar Bulgārijas (pirmdien), Portugāles (otrdien) un Ungārijas (trešdie) kadetēm. Pagaidām situācija E grupā ir šāda: Ungārija 2 uzvaras, Latvija 1, Slovēnija 1, Portugāle 1, Dānija 1, Bulgārija 0.