Pēdējās spēles

Visas spēles

Ventspilij gandarījums, Vefam viela pārdomām

16.11.2010

BK Ventspils FIBA Izaicinājuma kausa izcīņu sāk ar uzvaru Južnijā (82:71), VEF Rīga Eiropas kausa izcīņā startē ar zaudējumu Jeruzalemē (78:91).

Laikus sāktā sastāva rekonstrukcija, šķiet, uzlabojusi BK Ventspils cīņasspējas. Lai arī pirms starta FIBA Izaicinājuma kausa izcīņā ventspilnieku garais gals neizskatījās ļoti pārliecinoši, Južnijā tika izcīnīta pārliecinoša uzvara cīņā par atlecošajām bumbām (45:29). Turklāt visa komandas aktīvi un mobili darbojās gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, un otrajā puslaikā stabili turēja iniciatīvu savās rokās.

Labāko spēli Ventspils komandas sastāvā aizvadīja Rašads Andersons (27 punkti, 8 atlēkušās; attēlā). Statistikā solīdi izskatās arī Sauļus Kuzminsks (15+10 atl.) un Jānis Strēlnieks (12 +7 piesp. +7 atl.). Pilna statistika: www.fibaeurope.com.

B grupas otrā spēle Frankfurtes Deutsche Bank Skyliners - Haifas Maccabi 78:83.

Otrajā kārtā BK Ventspils 24.novembrī savā laukumā uzņems Frankfurtes komandu.

Izaicinājuma kausa izcīņas C grupas pirmajā spēlē Sofijas Lukoil Academic - Lisabonas Benfica (92:71) uzvarētājiem Kaspars Kambala bija rezultatīvākais - 18 punktu un atlēkušās bumbas.

Eiropas kausa izcīņas debiju VEF Rīga sabojāja pretinieku Jeruzalemes Hapoel izcilā metienu precizitāte (2p. 25/38 pret rīdzinieku 25/46, 3p. 9/19 pret 7/18), piedzīvotā sagrāve cīņā par atlecošajām bumbām (36 pret 20 Hapoel labā) un pašu negatavība no pirmās minūtes ieslēgt pilnus apgriezienus. Jau 4.minūtē mājinieki bija panākuši solīdu pārsvaru (16:3) un turpinājumā VEF Rīga vairs neizdevās pietuvoties tuvāk par 11 punktiem.

Rīdziniekiem augstākos lietderības koeficientus - pa 18 - nopelnīja Kristaps Janičenoks (guva 23 punktus) un Dereks Viljamss (20). Pilna statistika: www.eurocupbasketball.com.

G grupas otrajā spēlē CEZ Nymburk - Seviljas Cajasol 77:93.

Otrajā kārtā VEF Rīga 23.novembrī Arēnā tiksies ar CEZ Nymburk.

E grupas mačā starp Kantu Bennet un Atēnu Panellinios (72:57) uzvarētāju sastāvā bija pieteikts arī Edmunds Dukulis, taču laukumā viņš netika.