Pēdējās spēles

Visas spēles

Jaunumi

Veselovs: joprojām zinu, kur atrodas grozs

27. , 2010: Valmieras komandas centra spēlētājs Pāvels Veselovs ar 25 punktiem un 9 atlēkušajām bumbām bija viens no galvenajiem uzvaras kaldinātājiem cīņā ar čempionvienību Baronu - 77:72 (21:10, 36:40, 54:59). "Aizvien labāk sajūtam spēli," Pāvela teiktais vedina domāt, ka komanda rāpjas ārā no sezonas sākumā piedzīvotās bedres.

Rīgai nav par ko smaidīt. Ceram uz Ventspili

23. , 2010: VEF Rīga zaudējums Čehijas čempioniem CEZ Nymburk (75:85) krietni sabojājis komandas izredzes sasniegt nosprausto mērķi - Eiropas kausa izcīņas otro posmu.

BK Ventspils kļūst par LBL vienīgo līderi

20. , 2010: Ventspilnieki savā laukumā ar 79:71 (14:8, 33:31, 67:49) revanšējās komandai VEF Juniors par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu.

Favorītiem grūtas uzvaras savos laukumos

17. , 2010: VEF Juniors tabulā panāk ventspilniekus, Liepājas lauvas nostiprinās trešajā vietā.

Ventspilij gandarījums, Vefam viela pārdomām

16. , 2010: BK Ventspils FIBA Izaicinājuma kausa izcīņu sāk ar uzvaru Južnijā (82:71), VEF Rīga Eiropas kausa izcīņā startē ar zaudējumu Jeruzalemē (78:91).

Valmiera, VEF Rīga un Ventspils šķiras no spēlētājiem

15. , 2010: Iespējas pastiprināties meklē gan Eiropas kausu dalībnieki, gan sezonas sākuma neveiksminieki.

Lielais basketbols atgriežas Iecavā

11. , 2010: Piektdien pirmo spēli sava laukumā LBL 1.divīzijas čempionātā aizvadīs BA Turība komanda, kas plkst.18.30 Iecavā uzņems Latvijas čempionvienību Baronu. Latvijas labākais basketbols šajā pilsētā atgriežas pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma. Jācer, uz ilgu palikšanu.

Krūmiņš: tikām galā ar VEF Juniora centriem

07. , 2010: Jelgavas Zemgales galvenais treneris Varis Krūmiņš uzsver, ka uzvaru pār VEF Juniors (75:70) sagādāja komandas veiksmīgā cīņa ar pretinieku meistarīgajiem centra spēlētājiem.

Zemgale pārtrauc VEF Juniora uzvaru sēriju

07. , 2010: LBL čempionāta spēlē Jelgavas Zemgale savā laukumā pret līderi VEF Juniors bija vadībā no pirmās līdz pēdējai minūtei un pelnīti uzvarēja ar 75:70 (30:15, 48:42, 67:56).

BK Ventspils kļūst par vicelīderi

06. , 2010: LBL čempionātā Ventspils komandai uzvara pār Liepājas lauvām nāca krietni grūtāk nekā pirms desmit dienām Baltijas līgas cīņā.