Jaunumi

Būs cīņas par LBL un LSBL vicelīderu godu

05. , 2010: Novembra pirmās nedēļas nogalē četras basketbola intrigas trijās līgās divās valstīs.

VEF Juniors kļūst par vienīgo līderi

03. , 2010: LBL līdervienību spēlē VEF Juniors izbraukumā revanšējas Liepājas lauvām par VEF Rīga neseno zaudējumu - 79:68 (21:21, 44:36, 62:53).

LBL-2 oktobra spēlētājs - Ingars Aizpurs

03. , 2010: LBL otrās divīzijas komandu treneri par oktobra spēlētāju atzinuši 18 gadus veco Gulbenes buku uzbrucēju Ingaru Aizpuru, kurš piecās spēlēs komandai palīdzējis izcīnīt četras uzvaras, laukumā pavadot vidēji 34 minūtes 23 sekundes, gūdams 18,8 punktus, izcīnīdams 10 atlēkušās bumbas un izdarīdams 4 rezultatīvas piespēles.

Čempioniem uzvara Jelgavā, līderu duelis Liepājā

02. , 2010: Barons neatstāj cerības Jelgavas Zemgalei (94:68), trešdien LBL čempionātā paliks tikai viena nezaudējusi komanda.

LBL oktobra spēlētājs: Mareks Jurevičus

02. , 2010: Latvijas Basketbola līgas komandu treneri par oktobra spēlētāju atzinuši Liepājas lauvu līderi Mareku Jureviču, kura trijās uzvarētajās spēlēs vidēji laukumā pavadījis 39 minūtes 42 sekundes, guvis 25 punktus, izcīnījis 4,7 atlēkušās bumbas, izdarījis 3,7 rezultatīvas piespēles un 3,3 reizes pārķēris bumbu.

Barons piesaka jaunu ārzemnieku

01. , 2010: Latvijas čempionvienība Barons LBL turnīram pieteikusi amerikāņu aizsargu Koriju Dominiku Lavu (dzimis 1988.gadā, augums 188 cm).

Višņēvičs: šādas uzvaras stiprina pārliecību

31. , 2010: Studentu komandu spēles ceturtajā ceturtdaļā kolektīvāk spēlējusī BA Turība salauza Latvijas Universitātes pretestību, izcīnot otro uzvaru LBL čempionātā - 91:76.

Studentu derbijs svētdienas pievakarē

29. , 2010: Latvijas Basketbola līgas turnīrā nedēļas nogalē būs viena spēle, toties ar īpašu garšu - plkst.17.30 Olimpiskajā centrā pirmo reizi tiksies abas debitantes: Latvijas Universitāte - BA Turība.

Studenti izturēja tikai pirmo puslaiku

27. , 2010: LBL čempionāta spēlē Jelgavas Zemgale otrajā puslaikā salauza Latvijas Universitātes pretestību - 81:58 (17:21, 34:36, 58:51).

Jelgavas komandu papildina Artūrs Brūniņš

27. , 2010: 28 gadus vecā uzbrucēja debija Zemgalē paredzama jau šovakar LBL čempionāta spēlē ar Latvijas Universitāti.