LBL Fināla sponsors

TV partneris

"Turība" izcīna otro uzvaru divās spēlēs

16.10.2009

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas vienīgajā šīs dienas spēlē ''Turība'' izbraukumā ar desmit punktu starpību apspēlēja ''Līvānus'' – 87:77, izcīnot otro uzvaru divos mačos.

Mača pirmajā ceturtdaļā nedaudz sekmīgāk laukumā darbojās viesi, nepilnu minūti pirms ceturtdaļas beigām panākot piecu punktu pārsvaru (24:19), bet pirmās desmit minūtes ''turībnieki'' pabeidza ar 24:20. Otrā ceturtdaļa aizritēja ar acīmredzamāku viesu pārsvaru, vienubrīd tas sasniedza jau 15 punktus (57:42), dodoties lielajā pārtraukumā, ''Turībai'' +19 (45:36). Spēles pēdējā minūtē ''Līvāniem'' izdevās pietuvoties līdz cerīgajiem diviem punktiem (77:79), taču tad viesi atbildēja ar astoņiem pēc kārtas gūtiem punktiem, svinot uzvaru ar 87:77.

Uzvarētājiem rezultatīvākie ar 16 punktiem bija Edmunds Dukulis un Normunds Sondors, bet zaudētājiem 20 punkti Edgara Cimara kontā.