LBL Fināla sponsors

TV partneris

"VEF" pārliecinoša uzvara pret "Ķeizarmežu"

23.10.2009

Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas otrajā spēlē Rīgas ''VEF'' pārliecinoši pārspēja BK ''Ķeizarmežs'' basketbolistus ar 128:64. Uzvarētāju rindās Jurijs Aleksejevs guva 30 punktus.

Pirmā ceturtdaļa tika aizvadīta diezgan līdzīgā cīņā. Likās, ka ''VEF'' nenovērtē pretinieku, bet jaunie ''Ķeizarmeža'' basketbolisti vēlējās sevi pierādīt no vislabākās puses un cīnījās godam visu pirmo ceturtdaļu. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar vienu punkta pārsvaru ''VEF'' - 20:19, ko tie nodrošināja tikai 12 sekundes līdz ceturtdaļas beigām, kad precīzs trīspunktnieks padevās Arnim Labuckim. Otrajā ceturtdaļā laukumā jau pilnībā dominēja mājinieki, kuri no 20:19 spēja panākt 53:31. Otrās ceturtdaļas laikā tie praktiski arī nodrošināja uzvaru visā spēlē, jo šajā laikā tika radīts spēles lūzums. ''VEF'' kļuva ātrāki uzbrukumā un spēja arī veiksmīgāk darboties aizsardzībā un piespiest jaunos ''Ķeizarmežs'' basketbolistus pieļaut kļūdas.

Trešajā ceturtdaļā ''VEF'' turpināja iesākto otrajā ceturtdaļā un turpināja graut ''Ķeizarmežs'' basketbolistus, padarot šo spēli par formalitāti un praktiski uzvarot šajā spēlē jau trešajā ceturtdaļā. Pirms ceturtās ceturtdaļas rezultāts bija 87:44 par labu ''VEF'' un nekas neliecināja, ka ''Ķeizarmežs'' varētu desmit minūšu laikā atspēlēt 33 punktu deficītu. Ceturtajā ceturtdaļā nekas būtisks laukumā nemainījās - ''VEF'' turpināja būtiski palielināt savu pārsvaru un pārspēja ''Ķeizarmežs'' basketbolistus ar rezultātu 128:64.