LBL Fināla sponsors

TV partneris

"Rīdzene/Barons" uzvar Līvānos

31.10.2009

Šodien Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2.divīzijas spēlē uzvaru izcīnīja "Rīdzene/Barons" basketbolisti, kas izbraukumā pārliecinoši tika galā ar "Līvānu" komandu - 100:71.

Spēle līdzvērtīgi risinājās tikai pirmās četras minūtes, kuri laikā "Līvāni" vairākkārt pabija vadībā, taču mača turpinājumā pilnībā dominēja "Rīdzene/Barons" basketbolisti. Pie rezultāta 6:6 rīdzinieki veica izrāvienu 16:5, noslēdzot pirmo ceturtdaļu ar 22:11. Otrās ceturtdaļas vidū "baroni" jau bija ieguvuši divdesmit punktu pārsvaru (34:14), bet puslaiku noslēdza ar 45:25.

Lai gan otrajā puslaikā mājinieki savu rezultativitāti nedaudz uzlaboja, laukumā aizvien pārāki bija "Rīdzene/Barons", sasniedzot arvien jaunus atrāviena rekordus. Pēc trešās ceturtdaļas rīdziniekiem bija jau +27, bet pēdējā desmitminūtē pārsvars pārsniedza arī trīsdesmit punktus. Neilgi pirms spēles beigām tika sasniegta arī simts punktu robeža - 100:71.