Saistītā informācija

Saldus – DSN/Rīga 75:72

BK Saldus

DSN/Rīga

Šovakar Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas spēlē pie panākuma tika basketbola kluba "Saldus" basketbolisti, kas savā laukumā spraigā cīņā ar 75:72 pārspēja "DSN/Rīga" komandu.

Pirms šīs spēles abām komandām bija pa vienai uzvarai, līdz ar to saldenieku un rīdzinieku spēkošanās bija principiāla no turnīra tabulas viedokļa.

Pirmajās desmit minūtēs krietni labāk laukumā darbojās "DSN/Rīga" basketbolisti, iegūstot vairāk nekā desmit punktu pārsvaru un pirmo ceturksni noslēdzot ar +14. Vēlāk viesu pārsvars pieauga līdz 15 punktiem, bet tas saldenieki uzsāka pakaļdzīšanos. Puslaika pārtraukumā mājinieki devās ar sešu punktu deficītu – 38:44.

"DSN/Rīga" vadību saglabāja praktiski visu trešo ceturtdaļu un tikai tās pēdējā minūtē  Toms Celmiņš pēc ilgiem laikiem vadībā atkal izvirzīja "Saldus" komandu – 57:56. Pēdējā ceturtdaļā notikumus laukumā jau diktēja mājinieki, kuri pat ieguva astoņu punktu pārsvaru. Lai gan DSN pietuvojās līdz minimumam, "Saldus" uzvaru nosargāja – 75:72.