Barons – Zemgale 80:54

Spēles attēlu galerija

BK "Barons"

BK "Zemgale"

Šodien Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēlē ''Barons'' savā laukumā ar rezultātu 80:54 pārspēja BK ''Zemgale'' vienību. Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Ivars Timermanis, kurš guva 16 punktus.

Spēle iesākās diezgan līdzīgi un nevienai no komandām pirmo trīs minūšu laikā neizdevās iegūt ievērojamu pārsvaru. Pēc aizvadītajām piecām minūtēm ''Barons'' atradās vadībā ar 7:6. Arī ceturtdaļas turpinājumā spēle bija ļoti līdzīga. Ceturtdaļas beigas gan nedaudz pārliecinošāk aizvadīja ''Barons'', kas izvirzījās nelielā vadībā, sasniedzot četru punktu pārsvaru pēc pirmajām desmit nospēlētām minūtēm - 21:17. Otrā ceturtdaļa iesākās ar precīzu ''Barons'' uzbrukumu, pēc kā mājinieki panāca 23:17. Turpmākajās divās minūtēs ar aktīvu aizsardzību ''Zemgale'' spēja sadeldēt pārsvaru, pēc kā ''Barons'' galvenais treneris Edgars Teteris pieprasīja minūtes pārtraukumu. Šis pārtraukums mājiniekiem nāca tikai par labu, jo tie veica būtisku izrāvienu, panākot 11 punktu pārsvaru - 38:27. Otrās ceturtdaļas vidū ''Barons'' bija pārņēmis iniciatīvu spēlē. Līdz puslaika beigām ''Barons'' palielināja savu pārsvaru par vēl dažiem punktiem un pēc pirmā puslaika atradās vadībā ar 44:30.

Trešā ceturtdaļa iesākās ar abu komandu neprecīziem uzbrukumiem. Pirmos punktus otrajā puslaikā guva ''Zemgale'' basketbolisti, samazinot rezultātu līdz 33:44. Ceturtdaļas turpinājumā viesi neizmantoja vairākas iespējas vēl vairāk samazināt starpību, bet mājinieki atkal ar veiksmīgām darbībām uzbrukumā to palielināja. Trešā ceturtdaļa kopumā noslēdzās ar ''Barons'' 15 punktu pārsvaru - 53:38 un nekas neliecināja, ka ''Zemgale'' varētu būtiski mainīt spēles gaitu. Ceturtā ceturtdaļa iesākās ar Alekseja Zorina precīzo divpunktu metienu, panākot 55:38. Ceturtdaļas turpinājumā ''Barons'' vēl palielināja savu pārsvaru, panākot jau +20. Līdz spēles beigām nekas nemainījās un ''Barons'' izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 80:54.