Saistītā informācija

Līvāni – Saldus 94:80

BK Saldus

Līvāni

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas piektdienas vienīgajā spēlē ''Līvāni'' savās mājās ar 94:80 pārspēja Saldus komandu. Līvāniem tā ir tikai otrā uzvarā līdzšinējās desmit spēlēs. Uzvarētāju rindās ar <i>triple double</i> izcēlās Didzis Bērziņš.

''Saldus'' šajā mačā spēlēja ar tikai deviņiem spēlētājiem, taču tas vismaz mača sākumā neatstāja negatīvu iespaidu uz komandas sniegumu. Spēle tika sākta labāk nekā tas izdevās Līvaniem. Mājinieki gan pirmās ceturtdaļas izskaņā veica nelielu izrāvienu, iegūstot 26:22 pārsvaru. Otro ceturtdaļu ar 13:1 izrāvienu sāka ''Līvani'', iegūstot spēlē lielāko pārsvaru – 36:23. Viesiem izdevās atspēlēties, un pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 47:47.

Otrā puslaika pirmajā pusē ritēja cīņa punkts punktā, bet ceturtās ceturtdaļas vidū mājiniekiem izdevās veikt atrāvienu, kas kļuva par lūzuma punktu šajā mačā. ''Līvani'' uzvarēja ar 94:80, izcīnot tikai otro uzvaru šajā sezonā – bilance 2:8, kas komandai gan vēl neļauj izrāpties no pēdējās vietas, bet ''Saldus'' ar piecām uzvarām un tikpat zaudējumiem ieņem 5. vietu astoņu komandu konkurencē.

''Līvanu'' komandas sastāvā šodien jāizceļ Didzis Bērziņš, kurš sasniedza <i>triple double</i> - 27 punkti, 10 rezultatīvas piespēles un 12 atlēkušās bumbas.