Saistītā informācija

Līvāni – VeA 74:84

BK "Ventspils Augstskola"

Līvāni

Pie diviem panākumiem piektdienas un sestdienas pievakarē Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrajā divīzijā tika "Ventspils augstskolas" basketbolisti. Piektdien ar rezultātu 81:52 ventspilnieki apspēlēja Gulbenes "Bukus", bet sestdien ar 84:74 apspēlēta Līvānu vienība.

Spēli Līvānos iesākās līdzīgā cīņā, taču pirmās ceturtdaļas pēdējās minūtes daudz veiksmīgāk aizvadīja laukuma saimnieki – izrāviens 11:0 un pirmo ceturtdaļu savā labā noslēdza „Līvāni” – 24:13. Vadību laukuma saimnieki saglabāja līdz pat pirmā puslaika pēdējām minūtēm, kad pēc Edgara Buiķa metiena viesi izvirzījās vadībā – 36:35, bet puslaiks noslēdzās neizšķirti – 40:40. Izšķirošo pārsvaru „Ventspils Augstskolas” basketbolisti ieguva trešajā spēles ceturtdaļā, kad spēja iekrāt desmit punktu pārsvaru. Noturot vadību līdz pat spēles beigām ventspilnieki tika pie savas astotās uzvaras (84:74) 12 līdzšinējās LBL spēlēs.