Saistītā informācija

DSN/Rīga – Turība 82:87

BK Biznesa augstskola "Turība"

DSN/Rīga

Pie devītā panākuma 11 mačos piektdienas vakarā tika Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrās divīzijas līdere "Turība", kas viesos smagā spēlē ar rezultātu 87:82 apspēlēja "DSN/Rīga" vienību.

"Turībai" maču iesaka labi, taču otrajā un trešajā ceturtdaļā zaudēja sākotnēji iegūto pārsvaru un pat nonāca iedzinējos. Tikai pateicoties teicamajam sniegumam, sevišķi aizsardzībā, pēdējās desmit minūtēs, Pētera Višņēvica trenētajiem puišiem izdevās vēlreiz lauzt spēles gaitu un tikt pie uzvaras - 87:82.

Kristaps Šteinbergs uzvarētāju labā guva 17 punktus, izprovocēja 14 piezīmes pretiniekiem un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas. Zaudētājiem 18 punkti, deviņas bumbas zem groziem un sešas izprovocētas piezīmes Jāņa Timmas kontā.