Saistītā informācija

Liepājas Lauvas – Zemgale 76:64

BK "Liepājas Lauvas"

BK "Zemgale"

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1. divīzijas spēlē Liepājā vietējās ''lauvas'' ar 76:64 apspēlēja ''Zemgali''. Uzvarētāju sastāvā ''double double'' Klāvam Ansonam un Oļegam Kožeņecam.

Mačs Liepājā sākās mazrezultatīvi. Abas komandas regulāri kļūdījās uzbrukumā. Rezultāts auga lēni un nevienai no komandām neizdevās vērā ņemams atrāviens. Pirmo ceturtdaļu savā labā ar 11:9 pabeidza ''lauvas''. Otrajā ceturtdaļā beidzot abas komandas ''pamodās''. Možāki bija liepājnieki, kam izdevās pamazām uzaudzēt pārsvaru un pirmo puslaiku pabeigt ar astoņu punktu handikapu – 37:29. Jāpiebilst, ka otrās ceturtdaļas sākumā ceļgala traumu guva Jānis Bambis un laukumā vairs neatgriezās.

Otrā puslaika pirmo pusi pārliecinošāk aizvadīja liepājnieki, turoties drošā attālumā, bet pēdējā ceturtdaļā notika negaidīts pavērsiens. Piecas minūtes pirms mača beigām Ilmārs Bergmanis ar trīnīti samazināja rezultāta starpību līdz vairs tikai pieciem punktiem – 63:58 Liepājas labā. Viesi pie sasniegtā neapstājās un trīsarpus minūtes pirms mača beigām Salvis Mētra ar diviem sodiņiem samazināja rezultātā starpību līdz minimumam – 64:63. Taču tuvāk ''Zemgalei'' vairs nebija lemts tikt, un Liepāja spēja izcīnīt uzvaru – 76:64.

''Lauvu'' sastāvā divi basketbolisti izcēlās ar double double - Klāvam Ansonam 25 punkti un 10 atlēkušās bumbas, bet Oļegam Koženecam pa 10 punktiem un bumbām.