Saistītā informācija

Līvāni – Turība 89:87

BK Biznesa augstskola "Turība"

Līvāni

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas vienīgajā piektdien notikušajā spēlē līgas līdervienība ''Turība'' izbraukumā piedzīvoja zaudējumu pret ''Līvāniem'' - 87:89, tādējādi piedzīvojot 4. neveiksmi 16 spēlēs.

Spēles sākumā labāk izskatījās ''Turības'' basketbolisti, kuriem pirmās ceturtdaļas vidū izdevās iekrāt astoņu punktu pārsvaru (12:4). Līvāni ''pamodās'' un sāka atspēlēšanos, kas mājiniekiem izdevās ar uzviju, jo otrajā ceturtdaļā tika pārņemta vadība un pirmais puslaiks pabeigts ar piecu punktu pārsvaru (43:38).

Otrajā puslaikā ritēja līdzīga cīņa un nevienai komandām neizdevās atrauties drošā attālumā. Mājiniekiem septiņas sekundes pirms mača beigām divu punktu pārsvaru ar diviem ''sodiņiem'' nodrošināja Edgars Cimars. Viesi atbildēja ar Normunda Sondora neprecīzo ''trīnīti'', un ''Līvāni'' svinēja uzvaru ar 89:87.