LBL Fināla sponsors

TV partneris

"Turība" sagrauj Gulbenes "Bukus"

16.01.2010

Noslēdzot divu dienu izbraukumu tūri, "Turības" basketbolisti sestdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrajā divīzijā ar rezultātu 113:86 sakāva Gulbenes "Buki" vienību. Uzvarētājiem Edmunds Dukulis guva 39 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas.

Piektdien "Turība" viesojās Līvānos, ur piedzīvoja negaidītu neveiksmi, taču šodien komanda nodemonstrēja savu pārākumu jau no mača sākuma. Rīdzinieki sāka ar 11:1, bet pēc pirmās ceturtdaļas 31:16. Puslaikā rezultāta starpība sasniedza jau 26 punktus (63:37), bet pēc trim spēlētiem ceturkšņiem Dukulis jau bija guvis 30 punktus. Pēdējās desmit minūtēs uzbrucējs pievienoja vēl deviņus, maču noslēdzot ar 39 punktiem, kā arī desmit bumbām zem groziem.

13 punktus uzvarētājiem guva Normunds Sondors, Mārtiņš Motivāns un Roberts Mednis, kuram arī desmit atlēkušās bumbas. Savukārt zaudētājiem 21 punkts Venta Veinberga kontā, bet pa 16 pievienoja Ingus Jakovičs un Artūrs Lūsis.