20.01.2010

Saistītā informācija

– 0:0

BK "Barons"

Šodien uzvaru LBL 1. divīzijas regulārā čempionāta mačā izcīnīja Rīgas ''Barons'', kas tikai ar deviņu punktu pārsvaru (101:92) uzvarēja ''Ķeizarmeža'' basketbolistus.

Lai arī spēles pirmo cēlienu pārliecinoši aizvadīja ''Barons'' basketbolisti, mača otrajā puslaikā Raivo Otersona trenētajai komandai izdevās līdzsvarot spēles ritējumu un samazināt pretinieku starpību līdz minimumam (ceturtās ceturtdaļas sākumā ''baronu'' pārsvars vienu brīdi bija tikai viena punkta vērtībā). Līdz sensācijai tomēr nedaudz pietrūka - izšķirošajos brīžos roka nenotrīcēja nedz Sirsniņam, nedz Helmanim un arī ne Timermanim. Kopīgiem spēkiem ''baroniem'' izdevās izbēgt no pavisam negaidītas neveiksmes - 101:92.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 25 gūtiem punktiem bija uzbrucējs Ivars Timermanis, bet 20 punkti saspēles vadītāja Rinalda Sirsniņa rēķinā. Zaudētāju rindās ar 29 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām izcēlās Mārtiņš Berķis, bet ar 25 punktiem atzīmējās ''Ķeizarmeža'' jaunieguvums Agnis Čavars, kurš līdz šim spēlēja Amatieru Basketbola līgā (ABL).

Atgādinām, ka pirms četrām dienām šo abu komandu savstarpējā spēlē ar rezultātu 140:71 uzvarēja ''baroni''.