LBL Fināla sponsors

TV partneris

"Saldus" pieveic "Līvānus"

30.01.2010

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas spēlē sestdien ''Saldus'' pārliecinoši ar 105:83 apspēlēja ''Līvānus'', izcīnot desmito uzvaru regulārās sezonas čempionātā.

Abām komandām šī bija ceturtā un pēdējā savstarpējā spēlē šosezon. Visās iepriekšējās pie uzvarām tika mājinieki. ''Saldus'' savā laukumā uzvarēja ar 88:67, bet ''Līvāni'' ar 94:80 un 86:83.

Šodienas mača pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā un noslēdzās neizšķirti – 18:18. Otrajās desmit minūtēs mājiniekiem izdevās veikt nelielu izrāvienu un pirms lielās atpūtas sev nodrošināt septiņu punktu pārsvaru – 53:46.

Izšķirošais pavērsiens notika 3. ceturtdaļā, kurā ''Saldus'' pretinieku grozā sameta precīzi uz pusi vairāk punktu nekā ielaida savā – 22:11 – un pēdējo ceturtdaļu sāka ar drošu 18 punktu handikapu. Pēdējā mājinieki vēl nedaudz palielināja pārsvaru un uzvarēja ar 105:83.

Turnīra tabulā ''Saldus'' ar 10-10 bilanci ieņem 6. vietu, bet ''Līvāni'' ar 5-15 atrodas vietu zemāk.