Saistītā informācija

Turība – DSN/Rīga 78:79

BK Biznesa augstskola "Turība"

DSN/Rīga

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas otrdienas spēlē Biznesa augstskola "Turība" savā laukumā piedzīvoja zaudējumu pret "DSN/Rīgas" vienību - 78:79. Uzvarētājiem ar double-double atzīmējās Jānis Timma.

Spēles rezultātu ar precīzu divpunkta metienu atklāja mājinieki (Mārtiņš Motivāns) – 2:0. Pirmajā ceturtdaļā spēles iniciatīva piederēja "DSN/Rīgas" vienībai gūstos ceturtdaļā sešu punktu pārsvaru – 18:24. Otro ceturtdaļu veiksmīgāk iesāka mājinieki, jau sestajā minūte ar Pētera Kravčuna precīzu divpunkta metienu izvirzījās vadībā (29:28), ejot pārtraukumā rezultāta tablo vēstīja 41:40 (23:16).

Trešajā ceturtdaļā laukuma saimnieki turpināja palielināt rezultātu, ceturtdaļas beigās mājiniekiem bija iegūts sešu punktu pārsvars – 66:60 (25:20). Pēdējas desmit minūtēs neviena no komandām negrasījās padoties, ceturtdaļas otrajā minūtē mājinieki ieguva astoņu punktu pārsvaru. "DSN/Rīgas" komandai izdevās rezultātu samazināt līdz minimumam, 21 sekundi pirms spēles beigām Mārtiņš Gulbis ar precīzu divpunkta metienu izvirzīja "DSN/Rīgu" vadībā. Skanot spēles beigu signālam, rezultāta tablo vēstīja 78:79 (12:19).

Uzvarētājiem ar double-double atzīmējās Jānis Timma, kurš guva 28 punktus un 14 atlekušās bumbas, savukārt zaudētājiem ar double-double atzīmējās Roberts Mednis, kurš guva 22 punktus un 11 atlekušās bumbas.