LBL Fināla sponsors

TV partneris

"Turība" izcīna 18. uzvaru

06.03.2010

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas spēlē šodien kārtējo uzvaru izcīnīja Biznesa augstskolas "Turība" basketbolisti, kas izbraukumā ar 83:66 pieveica basketbola skolas "Ogre" komandu. "Turība" līdz ar to joprojām saglabā līderpozīcijas.

Spēles sākums veiksmīgāks bija ogrēniešiem un pirmo ceturtdaļu "Turībai" nācās noslēgt ar divu punktu deficītu – 16:18. Ļoti līdzīgi aizritēja arī nākamā desmitminūte, tomēr tajā jau nedaudz labāki bija rīdzinieki, uzvarot gan ceturtdaļu, gan puslaiku – 36:34.

Pēc pārtraukuma "Turība" turpināja kontrolēt notikumus laukumā, tomēr izšķirošo pārsvaru panāca tikai noslēdzošajā ceturtdaļā, kad pirmo reizi atrāvās desmit (un vairāk) punktu attālumā. Spēlei noslēdzoties - 83:66.

Uzvarētājiem 14 punktus guva Mārtiņš Šteinbergs, savukārt zaudētāju rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Svens Vilks.