Saistītā informācija

Saldus – Barons/Rīdzene 70:78

Barons/Rīdzene

BK Saldus

Šodien Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas spēlē ''Barons/Rīdzene'' viesos ar rezultātu 78:70 pārspēja BK ''Saldus''. Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Artūrs Dušelis, kurš guva 25 punktus.

Spēles pirmo ceturtdaļu pārliecinošāk uzsāka mājinieki, kuri panāca 16:10. Ceturtdaļas beigās jau ''Barons/Rīdzene'' veica izrāvienu ar 9:2 un pēc pirmajām desmit minūtēm vadībā atradās jau ''Barons/Rīdzene'' basketbolisti - 19:18. Izšķirošā visā spēlē izrādījās otrā ceturtdaļā, kuras laikā viesi spēja palielināt pirmās ceturtdaļas beigās iekrāto pārsvaru. Vienu brīdi ''Barons/Rīdzene'' panāca 31:24, bet puslaiku tie pabeidza savā labā ar 35:29.

Visa otrā puslaika gaitā laukumā risinājās diezgan līdzīga cīņa. ''Saldus'' centās atspēlēties, taču trešās ceturtdaļas laikā tuvāk par -6 tie nespēja pietuvoties. Viesi diezgan droši turēja iekrāto pārsvaru. Pirms pēdējām desmit minūtēm ''Barons/Rīdzene'' atradās vadībā ar 54:48. Ceturtajā ceturtdaļā spēles gaitā nekas nemainījās un ''Barons/Rīdzene'' izcīnīja 14 uzvaru LBL 2.divīzijas ietvaros ar 78:70.

Rezultatīvākais viesiem bija Artūrs Dušelis, kurš guva 25 punktus, bet ''Saldus'' rindās Arnis Servuts izcēlās ar 25 gūtajiem punktiem.