LBL Fināla sponsors

TV partneris

"Ventspils augstskolai" 17. uzvara sezonā

17.03.2010

Šovakar Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas spēlē uzvaru izcīnīja "Ventspils augstskolas" basketbolisti, kas savā laukumā pārliecinoši ar 85:61 tika galā ar basketbola skolas "Ogre" komandu. Kurzemes komandai tā bija 17. uzvara sezonā.

Ventspilnieki savu pārākumu apliecināja jau ar pirmajām spēles minūtēm, atklājot mača rezultātu un itin pārliecinoši kontrolējot notikumus laukumā. Pirmā ceturtdaļa tika noslēgta ar sešu punktu pārsvaru – 23:17.

Nākamo ceturtdaļu "Ventspils augstskolas" komanda dominēja laukumā, pirmās septiņas minūtes uzvarot ar 21:2 un palielinot pārsvaru līdz vairāk nekā divdesmit punktiem – 44:19. Puslaika izskaņā gan ogrēnieši guva dažus punktus, taču pietuvoties nespēja. Pēc pirmajām 20 minūtēm – 48:24.

Lai gan pēc pārtraukuma spēle izlīdzinājās, aizvien kurzemnieki saglabāja savu pārsvaru un tuvāk par 19 punktiem pietuvoties viesiem neļāva. Turklāt trešās ceturtdaļas beigās Ventspils komanda savu pārsvaru palielināja līdz 27 punktiem – 65:38.

Pārliecinoši tika uzsākta arī noslēdzošā ceturtdaļa, tās laikā ventspilnieki pārsvars pieauga līdz pat +36 (76:40). Spēles beigu daļu sekmīgāk aizvadīja viesi, sadeldējot mājinieku pārsvaru, taču spēles liktenis jau bija izšķirts. Spēlei noslēdzoties – 85:61.

Uzvarētāju rindās 26 punktus guva Kristaps Kanbergs, bet Aleksejs Pozdņakovs izcēlās ar double double - 12 punkti un 13 atlēkušās bumbas. Zaudētājiem 14 punkti un 10 atlēkušās bumbas Uģa Magones rēķinā. Pēc kārtējā ventspilnieku panākuma saasinājusies cīņa par pirmo vietu - vadībā šobrīd ar 18 uzvarām 26 spēlēs ir "Turība", kam seko "DSN/Rīga" un "Ventspils augstskola" ar 17 uzvarām 25 spēlēs.