Saistītā informācija

Līvāni – DSN/Rīga 90:113

DSN/Rīga

Līvāni

Otrajā šīvakara Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas spēlē "Līvāni" savā laukumā uzņēma "DSN/Rīga" basketbolistus un piedzīvoja zaudējumu. Mača rezultāts 90:113. "DSN/Rīga" komandas rindās septiņi basketbolisti guva 10 un vairāk punktu.

Maču Līvānos krietni vien labāk iesāka viesi, pirmajās divās spēles minūtēs laukuma saimniekiem neļaujot gūt ne punktu izvirzījās vadībā ar 8:0. Arī pirmās ceturtdaļas turpinājumā "Līvānu" komanda tā arī nespēja attapties. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar piecu punktu pārsvaru viesiem – 29:24. Arī otrajās desmit minūtēs laukumā saimniekoja "DSN/Rīga" basketbolisti, pieaudzējot savu pārsvaru līdz 15 punktiem – 59:44.

Arī otrajā puslaikā viesu pārsvars saglabājās un esot vadībā ar 15 – 20 punktiem, rīdzinieki noveda maču līdz pārliecinošai uzvarai – 113:90.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Dāvis Bertāns, kura kontā ne tikai 18 punkti, bet arī septiņas rezultatīvas piespēles. Zaudētāju rindās 25 punkti Aigaram Indrikovam.