LBL Fināla sponsors

TV partneris

"DSN/Rīga" regulāro sezonu beidz ar uzvaru

02.04.2010

Pēdējo spēli Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas regulārajā čempionātā aizvadījušas ''DSN/Rīga'' un ''Barons/Rīdzene'' komandas. Uzvaru ar 92:78 izcīnīja pirmie, finišējot otrajā vietā turnīra tabulā.

''DSN/Rīga'' un ''Barons/Rīdzene'' komandu spēle bija priekšpēdējā LBL 2. divīzijas regulārajā turnīrā. Ne viena, ne otra komanda savas pozīcijas turnīra tabulā vairs nevarēja uzlabot. Neatkarīgi no šodienas mača iznākuma, ''DSN'' paliktu otrajā vietā, bet ''Baroni'' augstāk par 5. vietu netiktu pat uzvaras gadījumā.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā, un pēc pirmajām 20 minūtēm minimāls pārsvars ''Barons/Rīdzene'' basketbolistiem – 41:40. Pēc pārtraukuma beidzot vienai komandai izdevās veikt kaut cik vērā ņemamu atrāvienu, un to paveica ''DSN'', pirms mača pēdējām desmit minūtēm nodrošinot sev desmit punktu handikapu – 72:62. Atlikušajā laikā viesi, kuri šodien spēlēja tikai sešu cilvēku sastāvā, nespēja turēt līdzi, un mājinieki vēl vairāk palielināja pārsvaru, svinot uzvaru ar 92:78.

Neskatoties uz šodienas uzvaru, ''DSN/Rīga'' regulāro sezonu pabeidza otrajā vietā. ''DSN'' ir tāda pati bilance kā ''Turībai'' (20-8), taču augstāku vietu ieņem ''Turība'', kam labāki rezultāti savstarpējos mačos. ''Barons/Rīdzene'' finišē 5. vietā. Regulārajā čempionātā atlikusi vairs tikai viena spēle. Tajā rīt plkst. 17:00 ''Saldus'' uzņems ''VeA''.

Vietu pusfinālā automātiski nodrošinājušas pirmo divu vietu ieguvējas, bet ceturtdaļfinālos līdz divām uzvarām tiksies ''VeA'' un ''Saldus'', kā arī ''Ogre'' un ''Barons/Rīdzene''.