LBL Fināla sponsors

TV partneris

"Valmiera" uzvar "Lauvas" un panāk 1:0

06.04.2010

Otrdien ar uzvaru LBL 1. divīzijas izslēgšanas spēļu turnīru uzsāka BK ''Valmiera'', kas izbraukumā ar rezultātu 78:72 uzveica Liepājas ''Lauvas''.

Mača sākumā pārliecinošāk laukumā darbojās viesi no Valmieras - dodoties lielajā pārtraukumā, Gata Meldera trenētie vīri bija iekrājuši desmit punktu pārsvaru (42:32). Pēc lielās atpūtas liepājnieki saņēmās un, pateicoties kolektīvai spēlei abos laukuma galos, līdz trešās ceturtdaļas beigām samazināja pretinieku pārsvaru līdz četriem punktiem (52:56).

Izšķirošajā ceturtdaļā abas komandas cīnījās ļoti līdzīgi, taču beigās, pateicoties Sanda Amoliņa realizētajam tālmetienam, noteicošo trīs punktu pārsvaru ieguva Vidzemes klubs. Liepājnieki gan centās glābt situāciju, pārkāpjot noteikumus, taču pašu neveiksmes uzbrukumā liedza pacīnīties par uzvaru. Mača beigu rezultāts - 78:72, uzvara ''Valmierai''.

Uzvarētāju labā seši basketbolisti guva vismaz desmit punktus, rezultatīvākie ar 15 un 14 punktiem bija ''Valmieras'' garie - Kaspars Cipruss un Blazs Krešnars. Zaudētāju sastāvā saturīgu sniegumu demonstrēja Uģis Viļums un Oļegs Kožeņets, gūstot attiecīgi 18 un 17 ačus.

Nākamo savstarpējo maču abas komandas aizvadīs jau 9. aprīlī, kad spēle norisināsies Vidzemes Olimpiskajā sporta centrā, Valmierā.