"Ventspils" iznīcina "Zemgali" un panāk 1:0

Saistītā informācija

Ventspils – Zemgale 95:54

BK "Ventspils"

BK "Zemgale"

Šodien ar graujošu uzvaru LBL 1. divīzijas izslēgšanas spēļu turnīru uzsāka BK ''Ventspils'', kas savu skatītāju priekšā ar rezultātu 95:54 viegli tika galā ar Jelgavas ''Zemgali''. Sērijā līdz divām uzvarām kurzemnieki izvirzījušies vadībā ar 1:0.

Jau no mača sākuma favorītu statusu apliecināja laukuma saimnieki, pēc astoņām nospēlētām minūtēm izvirzoties vadībā ar 18:8 un pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar 20:11. Arī otrajā ceturtdaļā ventspilnieki turpināja virzīties pa sākotnēji uzņemto kursu un, pateicoties Ronalda Zaķa veiksmīgajām darbībām uzbrukumā, līdz puslaika beigām spēja palielināt savu pārsvaru līdz ļoti pieklājīgiem 18 punktiem (46:28).

Arī mača otrajā puslaikā laukumā valdošā aina nemainījās - mājinieki turpināja spēlēt pārliecinoši abos laukuma galos, dzenot Vari Krūmiņu un viņa padotos izmisumā. Plaši variējot ar spēlētājiem, Silvano Poropats uzturēja augstu spēles tempu, un viņa trenētie vīri uz parketa demonstrēja labu pašatdevi (kā jau ''play-off'' turnīram pienākas), beigu beigās izcīnot graujošu uzvaru ar 41 punkta pārsvaru - 95:54.

BK ''Ventspils'' sastāvā rezultatīvu spēli aizvadīja garā gala spēlētāji - Ronalds Zaķis un Artūrs Bērziņš -, attiecīgi atzīmējoties ar 17 un 13 punktiem. Par zaudētāju komandas un visas spēles rezultatīvāko spēlētāju kļuva uzbrucējs Edgars Krūmiņš, kurš Kurzemes kluba grozā sabēra 19 punktus.

Nākamo savstarpējo maču abas komandas aizvadīs jau šo sestdien, kad spēle notiks ''Zemgales'' mājvietā. Cīņas sākums pulksten 17:00.