Ogre – Barons/Rīdzene 70:65

Barons/Rīdzene

BS Ogre

Jānis Antrops

Uzvaru LBL 2. divīzijas izslēgšanas spēļu turnīrā izcīnījusi BS ''Ogre'', kas, spēlējot savu skatītāju priekšā, ar rezultātu 70:65 uzveica ''Barons/Rīdzene'' basketbolistus. Lielisku spēli uzvarētājiem aizvadīja Jānis Antrops, kurš guva 27 punktus un savāca deviņas bumbas zem groziem.

"Barons/Rīdzene'' komanda šodienas mačā nevarēja palīdzēt komandas līderis Artūrs Dušelis, kurš ''play-off'' turnīrā tiesīgs spēlēt ''Barons'' lielajā komandā. Tikmēr ogrēnieši spēli aizvadīja optimālajā sastāvā, izmantojot desmit spēlētājus.

Mača pirmais cēliens aizritēja līdzīgā un saspringtā cīņā, abām komandām demonstrējot pašaizliedzīgu cīņu abos laukuma galos. Pēc 20 nospēlētām minūtēm trīs punktu pārsvars piederēja viesiem no Rīgas - 34:31.

Spēles otrās puses sākumā jaunie ''baroni'' guva deviņus bezatbildes punktus un iekrāja desmit punktu pārsvaru (55:45). ''Ogres'' atbilde sekoja ceturtās ceturtdaļas sākumā - divi Antropa trejači, Pavlovska divpunktnieks, un rezultāts vairs tikai 54:55. Pēc neliela brīža tas pats Antrops iemeta vēl divus tālos un panāca lūzumu - vadībā ar 62:57 jau ogrēnieši! Pētera Ozoliņa trenētie puiši sajuta spēles ritmu un prata nosargāt ceturtdaļas vidū iegūto pārsvaru līdz pat mača beigām - 70:65.

Uzvarētāju labā lieliski nospēlēja ''Ogres'' līderis Jānis Antrops (27 punkti un deviņas atlēkušās bumbas), bet 16 punkti un septiņas bumbas zem groziem Kristapa Dārgā rēķinā, tiesa, tie arī vienīgie spēlētāji, kuri ''Ogres'' sastāvā pārsniedza desmit gūto punktu robežu. Zaudētājiem 14 punkti un astoņas bumbas zem groziem Krišjāņa Brehmaņa kontā.

Nākamā abu komandu savstarpējā tikšanās reize paredzēta 12. aprīlī ''Rīdzenes'' sporta zālē.