''Saldus'' uzvar "VeA" un panāk izlīdzinājumu sērijā

Saistītā informācija

Saldus – VeA 63:60

BK "Ventspils Augstskola"

BK Saldus

Šodien Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas izslēgšanas spēlēs BK ''Saldus'' šodien savā laukumā ar 63:60 pārspēja BK ''Ventspils Augstskola'' un panāca izlīdzinājumu sērijā.

Sākot ar pirmo ceturtdaļu spēle bija diezgan nerezultatīva. Abas komandas daudz veiksmīgāk darbojās aizsardzībā, ne uzbrukumā. Kopumā nedaudz labāk pirmo ceturtdaļu aizvadīja mājiniekiem 10:8. Otro ceturtdaļu ar izrāvienu uzsāka ''Saldus'', panākot 18:8. Lai arī ceturtdaļas gaitā turpinājās ļoti interesanta un saistoša cīņa starp abām komandām, mājinieki noturēja savu pārsvaru un pēc pirmā puslaika atradās vadībā ar 34:25.

Trešās ceturtdaļas sākumā vienu brīdi mājinieki ieguva pat +11, bet tad ventspilnieki sāka atspēlēties. Līdz ceturtdaļas beigām ''Ventspils Augstskola'' atspēlējās un pirms pēdējās ceturtdaļas rezultāts bija neizšķirts - 44:44. Ceturto ceturtdaļu veiksmīgi uzsāka ''Saldus'', kas izvirzījās vadībā ar 55:46, veicot izšķirošo izrāvienu spēlē. Divas minūtes līdz spēles beigām ''Saldus'' atradās vadībā ar 59:54. Līdz spēles beigām ''Saldus'' noturēja pārsvaru un uzvarēja spēlē 63:60.