Saistītā informācija

DSN/Rīga – VeA 86:56

BK "Ventspils Augstskola"

DSN/Rīga

Šodien Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2.divīzijas pusfinālā ''DSN/Rīga'' savā laukumā pārliecinoši ar 86:56 pārspēja BK ''Ventspils Augstskola''. Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Jānis Timma, kurš guva 21 punktu.

Jau no spēles pirmajām minūtēm laukumā bija vērojama spraiga cīņa. Pirmajās spēles minūtēs nevienai no komandām neizdevās izvirzīties vadībā. Ceturtdaļas vidū nelielu pārsvaru ieguva ''Ventspils Augstskola'', taču līdz ceturtdaļas beigām palielināt to nespēja un atradās vadībā ar vienu punktu - 17:16. Otrā ceturtdaļa iesākās ar mājinieku ofensīvu. ''DSN/Rīga'' veica izrāvienu ar 14:5 un izvirzījās vadībā. Šajās minūtēs lieliski uzbrukumā darbojās Artjoms Butjankovs, kurš kopumā pirmā puslaika laikā guva jau 10 punktus. Līdz puslaika beigām mājinieki noturēja iegūto pārsvaru un bija vadībā ar 39:30.

Trešā ceturtdaļa, līdzīgi kā pirmā, pagāja ļoti līdzīgā spēlē. Mājinieki spēja noturēt iekrāto pārsvaru. Ceturtdaļas beigās pēc Jāņa Timmas diviem precīziem soda metieniem ''DSN/Rīga'' panāca jau +13 - 55:42. Ceturtās ceturtdaļas sākumā ''DSN/Rīga'' veica izšķirošo izrāvienu, panākot 68:49 un praktiski nodrošinot uzvaru visā spēlē. Līdz spēles beigām mājinieki turpināja palielināt pārsvaru un uzvarēja visā spēlē ar 86:56.