LBL Fināla sponsors

TV partneris

Uzvara pirmajā mačā arī "Turībai"

17.04.2010

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2.divīzijas pusfināla spēlē BK ''Turība'' savā laukumā ar 84:75 pārspēja BS ''Ogre'', izvirzoties vadībā sērijā ar 1:0. Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Normunds Sondors, kurš guva 21 punktu.

Viss pirmais puslaiks pagāja interesantā, rezultatīvā un nevienmērīgā spēlē. Spēli pārliecinoši iesāka ''Turība'', izvirzoties vadībā ar 9:2. Līdz ceturtdaļas beigām ''Ogres'' basketbolisti ātri vien atspēlējās un panāca neizšķirti. Otrās ceturtdaļas sākumā vēlreiz ''Turība'' veica izrāvienu, panākot jau +11 - 36:25. Pārsvaru noturēt gan neizdevās - ''Ogre'' vēlreiz atspēlējās un pēc pirmā puslaika mājinieki bija vadībā ar 47:44.

Sākot ar trešo ceturtdaļu, laukumā risinājās ļoti līdzvērtīga cīņa. Nevienai no komandām vairs neizdevās veikt kādus būtiskus izrāvienus. Ceturtdaļas vidū ''Ogres'' basketbolisti pat izvirzījās vadībā ar 57:54, taču līdz tās beigām ''Turība'' atguva vadību un pirms pēdējās desmitminūtes atradās vadībā ar 62:60. Ceturtās ceturtdaļas sākumā mājinieki izvirzījās vadībā ar 71:63, bet ''Ogre'' vēlreiz spēja atspēlēties. Saspringtā spēles galotnē uzvaru tomēr ar 84:75 izcīnīja ''Turība''.