LBL Fināla sponsors

TV partneris

Studenti izturēja tikai pirmo puslaiku

27.10.2010

LBL čempionāta spēlē Jelgavas Zemgale otrajā puslaikā salauza Latvijas Universitātes pretestību - 81:58 (17:21, 34:36, 58:51).

Jelgavnieki pirms nepilnas nedēļas vienai studentu komandai jau bija zaudējuši (pret BA Turība 71:78), tomēr arī šoreiz pirmajā puslaikā paspēlējās ar uguni. Tikai pēc lielā pārtraukuma bez savainotā Darena Vilsona Zemgale panāca izšķirošo pārsvaru. Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Ilmārs Bergmanis (20 punktu), bet tikko iesaistītais Artūrs Brūmiņš komandai palīdzēja ar 22 minūtēs gūtiem 7 punktiem. Universitātei 19 punktus guva Einārs Tukišs.

LBL čempionātā nākamajai spēlei būs īpašs smeķis: svētdien, 31.oktobrī, plkst.17.30 Olimpiskajā centrā notiks studentu derbijs: BA Turība pret Latvijas Universitāti.

MasterCard Baltijas Basketbola līgas turnīrā lielās sensācijas (uzvara pār VEF Rīga!) autori Liepājas lauvas kaimiņu BK Ventspils priekšā kapitulēja jau pirmajās minūtēs - 63:97 (11:25, 25:55,  49:72). Uzvarētājiem Rašads Andersons guva 20 punktus, zaudētājiem Jurijs Aleksejevs -17.

Diemžēl nu jau kārtējo neveiksmi galotnē piedzīvoja Valmiera, kas Tallinā ar 84:87 (24:19, 40:44, 65:67) zaudēja TTU/Kalev. Valmieriešiem Kaspars Cipruss guva 28 punktus un izcīnīja 13 bumbas.

Situācija BBL tabulā: VEF Rīga 4-1, BK Ventspils 4-1, Rock 4-2, Rudupis 3-2, Nevežis 3-1, TTU/Kalev 2-4, BC Šiauliai 2-3, Liepājas lauvas 2-3, Kalev/Cramo 2-2, Dolphins 2-2, Perlas 1-3, Valmiera 0-5.

Latvijas komandai nākamā spēle piektdien Prienai, kur Rudupis uzņems VEF Rīga.