LBL Fināla sponsors

TV partneris

Čempioniem uzvara Jelgavā, līderu duelis Liepājā

02.11.2010

Barons neatstāj cerības Jelgavas Zemgalei (94:68), trešdien LBL čempionātā paliks tikai viena nezaudējusi komanda.

Pārsvars visās spēles ceturtdaļās un visos statistikas rādītājos, sešiem spēlētājiem vairāk par 10 gūtajiem punktiem - Latvijas čempionvienība Barons Jelgavā savu otro uzvaru LBL čempionātā izcīnīja vairāk nekā pārliecinoši. Starp labākajiem bija arī komandā tikko uz pārbaudes laiku paņemtais amerikānis Korijs Lavs, kurš nepilnās 18 minūtēs guva 14 punktus (3/9, 2/2, 2/2) un izdarīja 6 rezultatīvas piespēles.

Trešdien uzmanības centrā līdz šim nezaudējušo komandu duelis - plkst.19.30 spēlēs Liepājas lauvas - VEF Juniors. papildu intrigu sagādā liepājnieku nesenā uzvara pār VEF Rīga pamatspēkiem MasterCard Baltijas līgas spēlē (69:66). Vēl BK Ventspils tiksies ar Valmieru, kam zaudējumu sērija izstiepusies jau deviņu spēļu garumā.