© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/ljbl_finali_zeni/kalendars/

Spēļu kalendārs

Komandas filtrs
DienaLaiksMājniekiViesiVieta 
Aprīlis, 2012
27., Piektdiena11:00Valmiera U-13Rīga/DSN U-13Valmiera OC, 2.laukums44:49
 12:20Rīga/Rīdzene 1 U-13BS Ogre U-13Valmiera OC, 2.laukums44:47
 13:40BJBS Rīga U-13Rīga/Pārdaugava U-13Valmiera OC, 2.laukums56:24
 15:00Jelgava U-13Valmiera U-13Valmiera OC, 2.laukums37:51
 16:20Rīga/DSN U-13Ķeizarmežs U-13Valmiera OC, 2.laukums49:40
 17:40BS Ogre U-13Rīga/Pārdaugava U-13Valmiera OC, 2.laukums74:51
 19:00BJBS Rīga U-13Rīga/Rīdzene 1 U-13Valmiera OC, 2.laukums45:41
 20:20Jelgava U-13Ķeizarmežs U-13Valmiera OC, 2.laukums46:59
28., Sestdiena10:00Ķeizarmežs U-13Valmiera U-13Valmiera OC, 2.laukums50:67
 11:20BS Ogre U-13BJBS Rīga U-13Valmiera OC, 2.laukums40:57
 12:00Sigulda U-13Līvāni U-13Cēsis53:32
 12:40Rīga/Pārdaugava U-13Rīga/Rīdzene 1 U-13Valmiera OC, 2.laukums35:55
 13:00Saldus U-13Krāslava U-13Cēsis47:36
 14:00Rīga/DSN U-13Jelgava U-13Valmiera OC, 2.laukums27:56
 14:00Cēsis U-13Kandava U-13Cēsis55:26
 15:00Ventspils "Spars" U-13Rīga/Jugla U-13Cēsis51:28
 16:00Krāslava U-13Līvāni U-13Cēsis55:63
1/2 fināli par 5.-8.vietu
 17:00Rīga/Pārdaugava U-13Ķeizarmežs U-13Valmiera OC, 2.laukums46:63
 17:00Sigulda U-13Saldus U-13Cēsis47:39
 18:00Kandava U-13Rīga/Jugla U-13Cēsis36:41
1/2 fināli par 5.-8.vietu
 18:30Rīga/Rīdzene 1 U-13Jelgava U-13Valmiera OC, 2.laukums34:35
1/2 fināli par 1.-4. vietu
 18:30BS Ogre U-13Rīga/DSN U-13Valmiera OC, 1.laukums36:59
 19:00Ventspils "Spars" U-13Cēsis U-13Cēsis50:47
1/2 fināli par 1.-4. vietu
 20:00BJBS Rīga U-13Valmiera U-13Valmiera OC, 1.laukums40:39
29., Svētdiena09:00Krāslava U-13Sigulda U-13Cēsis34:66
 10:00Rīga/Jugla U-13Cēsis U-13Cēsis23:47
 11:00Līvāni U-13Saldus U-13Cēsis34:55
 12:00Kandava U-13Ventspils "Spars" U-13Cēsis15:52
spēle par 7.vietu
 12:30Rīga/Pārdaugava U-13Rīga/Rīdzene 1 U-13Valmiera OC, 2.laukums37:47
spēle par 3.vietu
 13:00BS Ogre U-13Valmiera U-13Valmiera OC, 1.laukums43:54
spēle par 15.vietu
 13:00Kandava U-13Krāslava U-13Cēsis30:48
spēle par 5.vietu
 14:00Ķeizarmežs U-13Jelgava U-13Valmiera OC, 2.laukums39:50
spēle par 13.vietu
 14:00Līvāni U-13Rīga/Jugla U-13Cēsis50:41
spēle par 1.vietu
 14:30Rīga/DSN U-13BJBS Rīga U-13Valmiera OC, 1.laukums33:52
spēle par 11.vietu
 15:00Saldus U-13Cēsis U-13Cēsis36:40
spēle par 9.vietu
 16:00Sigulda U-13Ventspils "Spars" U-13Cēsis47:36
Maijs, 2012
11., Piektdiena11:00BJBS Rīga 1 U-12BS Ogre U-12Madonas SC 2.laukums56:30
 12:20Rīga/DSN U-12Kandava U-12Madonas SC 2.laukums59:24
 13:40Cēsis U-12Sigulda U-12Madonas SC 2.laukums54:25
 15:00Ventspils "Spars" U-12Valmiera U-12Madonas SC 2.laukums56:43
 16:20BJBS Rīga 1 U-12Rīga/DSN U-12Madonas SC 2.laukums56:37
 17:40Kandava U-12BS Ogre U-12Madonas SC 2.laukums45:43
 19:00Valmiera U-12Sigulda U-12Madonas SC 2.laukums44:40
 20:20Cēsis U-12Ventspils "Spars" U-12Madonas SC 2.laukums46:32
12., Sestdiena10:00Kandava U-12BJBS Rīga 1 U-12Madonas SC 2.laukums22:58
 11:20BS Ogre U-12Rīga/DSN U-12Madonas SC 2.laukums45:52
 12:00Rīga/Rīdzene U-12Rīga/Pārdaugava U-12Rīga, Rīdzene37:52
 12:40Sigulda U-12Ventspils "Spars" U-12Madonas SC 2.laukums32:54
 13:00Jelgava U-12Rīga/A.Kraukļa/VEF U-12Rīga, Rīdzene55:25
 14:00Saldus U-12Madona U-12Rīga, Rīdzene60:33
 14:00Valmiera U-12Cēsis U-12Madonas SC 2.laukums58:51
 15:00Kuldīga U-12Rīga/Rīdzene U-12Rīga, Rīdzene34:36
 16:00Rīga/Pārdaugava U-12Vecumnieki U-12Rīga, Rīdzene38:27
 16:00Sigulda U-12Kandava U-12Madonas SC 2.laukums67:58
 17:00Saldus U-12Jelgava U-12Rīga, Rīdzene33:50
 17:20Valmiera U-12BS Ogre U-12Madonas SC 2.laukums49:38
 18:00Rīga/A.Kraukļa/VEF U-12Madona U-12Rīga, Rīdzene46:43
 18:40Ventspils "Spars" U-12BJBS Rīga 1 U-12Madonas SC 2.laukums29:50
 19:00Kuldīga U-12Vecumnieki U-12Rīga, Rīdzene57:42
 20:00Cēsis U-12Rīga/DSN U-12Madonas SC 2.laukums59:51
13., Svētdiena09:00Vecumnieki U-12Rīga/Rīdzene U-12Rīga, Rīdzene34:33
Par 7. vietu
 09:00Kandava U-12BS Ogre U-12Madonas SC 2.laukums38:56
 10:00Madona U-12Jelgava U-12Rīga, Rīdzene12:71
Par 5. vietu
 10:20Sigulda U-12Valmiera U-12Madonas SC 2.laukums48:52
 11:00Rīga/Pārdaugava U-12Kuldīga U-12Rīga, Rīdzene30:36
Par 3. vietu
 11:40Ventspils "Spars" U-12Rīga/DSN U-12Madonas SC 2.laukums44:36
 12:00Rīga/A.Kraukļa/VEF U-12Saldus U-12Rīga, Rīdzene42:23
spēle par 15.vietu
 13:00Vecumnieki U-12Madona U-12Rīga, Rīdzene37:30
Par 1. vietu
 13:00BJBS Rīga 1 U-12Cēsis U-12Madonas SC 2.laukums56:53
spēle par 13.vietu
 14:00Rīga/Pārdaugava U-12Saldus U-12Rīga, Rīdzene41:27
spēle par 11.vietu
 15:00Kuldīga U-12Rīga/A.Kraukļa/VEF U-12Rīga, Rīdzene42:36
spēle par 9.vietu
 16:00Rīga/Rīdzene U-12Jelgava U-12Rīga, Rīdzene39:57