© 2006, basket.lv
http://www.basket.lv/ljbl_finali_zeni/kalendars/?season=7
»
U-13
U-12
Jūs šobrīd skatāties informāciju par 2010/2011 sezonas spēlēm.
Rādīt aktuālās sezonas informāciju?
Sezonas
2005/06
2006/07
2007/08
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
Sākums
Jaunumi
Spēļu kalendārs
Turnīri
Statistika
Komandas
Pēdējās spēles
BS Rīga
-
BS Rīga/DSN
15.05.2011
35:60
Liepāja 2
-
Cēsis
15.05.2011
55:48
BS Rīga/Pārdaugava 2
-
BS Ogre
15.05.2011
46:54
Ventspils 1
-
BS Rīga/ Rīdzene/ SPORT2000
15.05.2011
29:34
BS Rīga/DSN
-
Cēsis
14.05.2011
56:48
Visas spēles
Spēļu kalendārs
Visas komandas
BS Ogre U-12
BS Ogre U-13
BS Rīga 1 U-12
BS Rīga U-13
BS Rīga/DSN U-13
BS Rīga/Pārdaugava 2 U-13
BS Rīga/Pārdaugava U-12
BS Rīga/Rīdzene 1 U-13
BS Rīga/Rīdzene U-12
Cēsis U-13
Jelgava U-12
Liepāja 2 U-13
Sigulda U-12
Valmiera U-12
Ventspils 1 U-12
Ventspils 1 U-13
Komandas filtrs
Diena
Laiks
Mājnieki
Viesi
Vieta
Aprīlis, 2011
29.
, Piektdiena
11:00
Ventspils 1
Jelgava
Liepājas OC
49:41
12:20
BS Rīga 1
Sigulda
Liepājas OC
60:35
13:40
BS Rīga/Rīdzene
BS Rīga/Pārdaugava
Liepājas OC
42:29
15:00
Valmiera
BS Ogre
Liepājas OC
61:40
16:20
Jelgava
Sigulda
Liepājas OC
43:49
17:40
BS Rīga 1
Ventspils 1
Liepājas OC
70:47
19:00
BS Ogre
BS Rīga/Pārdaugava
Liepājas OC
39:38
20:20
BS Rīga/Rīdzene
Valmiera
Liepājas OC
53:50
30.
, Sestdiena
09:00
Jelgava
BS Rīga 1
Liepājas OC
48:58
10:20
Sigulda
Ventspils 1
Liepājas OC
43:32
11:40
BS Rīga/Pārdaugava
Valmiera
Liepājas OC
27:63
13:00
BS Ogre
BS Rīga/Rīdzene
Liepājas OC
43:46
15:00
Ventspils 1
BS Rīga/Pārdaugava
Liepājas OC
56:32
16:20
Jelgava
BS Ogre
Liepājas OC
60:53
17:40
Sigulda
BS Rīga/Rīdzene
Liepājas OC
41:55
19:00
BS Rīga 1
Valmiera
Liepājas OC
39:51
Maijs, 2011
1.
, Svētdiena
09:00
BS Rīga/Pārdaugava
BS Ogre
Liepājas OC
52:27
10:20
Ventspils 1
Jelgava
Liepājas OC
42:41
11:40
Sigulda
BS Rīga 1
Liepājas OC
46:55
13:00
BS Rīga/Rīdzene
Valmiera
Liepājas OC
47:41
13.
, Piektdiena
11:00
BS Rīga/DSN
BS Ogre
Cēsis
64:33
12:20
BS Rīga/Pārdaugava 2
Liepāja 2
Cēsis
37:53
13:40
BS Rīga
Cēsis
Cēsis
39:34
15:00
Ventspils 1
BS Rīga/ Rīdzene/ SPORT2000
Cēsis
44:38
16:20
Liepāja 2
BS Ogre
Cēsis
46:43
17:40
BS Rīga/DSN
BS Rīga/Pārdaugava 2
Cēsis
55:29
19:00
Cēsis
BS Rīga/ Rīdzene/ SPORT2000
Cēsis
45:29
20:20
Ventspils 1
BS Rīga
Cēsis
25:49
14.
, Sestdiena
10:00
Cēsis
Ventspils 1
Cēsis
43:34
11:20
BS Ogre
BS Rīga/Pārdaugava 2
Cēsis
47:28
14:00
BS Rīga/ Rīdzene/ SPORT2000
BS Rīga
Cēsis
48:31
14:00
Liepāja 2
BS Rīga/DSN
Cēsis
32:71
pusfināli par 5-8 vietu
16:00
BS Rīga/Pārdaugava 2
Ventspils 1
Cēsis
45:41
17:20
BS Ogre
BS Rīga/ Rīdzene/ SPORT2000
Cēsis
43:33
pusfināli par 1-4 vietu
18:40
Liepāja 2
BS Rīga
Cēsis
32:45
20:00
BS Rīga/DSN
Cēsis
Cēsis
56:48
spēle par 7.vietu
15.
, Svētdiena
09:30
Ventspils 1
BS Rīga/ Rīdzene/ SPORT2000
Cēsis
29:34
spēle par 5.vietu
11:00
BS Rīga/Pārdaugava 2
BS Ogre
Cēsis
46:54
spēle par 3.vietu
12:30
Liepāja 2
Cēsis
Cēsis
55:48
spēle par 1.vietu
14:00
BS Rīga
BS Rīga/DSN
Cēsis
35:60