Diena | Laiks | Mājnieki | Viesi | Vieta | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aprīlis, 2010 | |||||||
30., Piektdiena | 11:00 | DSN | Saldus | Saldus sporta halle | 56:48 | ||
12:20 | Rīgas 3.BJSS | BS Ogre | Saldus sporta halle | 56:46 | |||
13:40 | Ventspils | Rīdzene | Saldus sporta halle | 55:44 | |||
15:00 | BS Rīga | Madona | Saldus sporta halle | 48:39 | |||
16:20 | Saldus | BS Ogre | Saldus sporta halle | 44:50 | |||
17:40 | Rīgas 3.BJSS | DSN | Saldus sporta halle | 42:37 | |||
19:00 | Rīdzene | Madona | Saldus sporta halle | 62:39 | |||
20:20 | BS Rīga | Ventspils | Saldus sporta halle | 39:70 | |||
Maijs, 2010 | |||||||
1., Sestdiena | 09:00 | Saldus | Rīgas 3.BJSS | Saldus sporta halle | 51:39 | ||
10:20 | DSN | BS Ogre | Saldus sporta halle | 64:42 | |||
11:40 | Madona | Ventspils | Saldus sporta halle | 60:45 | |||
13:00 | Rīdzene | BS Rīga | Saldus sporta halle | 45:38 | |||
pusfināli par 5-8 vietu | |||||||
15:00 | BS Ogre | Madona | Saldus sporta halle | 67:78 | |||
16:20 | Saldus | BS Rīga | Saldus sporta halle | 57:52 | |||
pusfināli par 1-4 vietu | |||||||
17:40 | DSN | Ventspils | Saldus sporta halle | 41:49 | |||
19:00 | Rīgas 3.BJSS | Rīdzene | Saldus sporta halle | 57:62 | |||
spēle par 7-8 vietu | |||||||
2., Svētdiena | 09:20 | BS Ogre | BS Rīga | Saldus sporta halle | 48:47 | ||
spēle par 5-6 vietu | |||||||
10:40 | Madona | Saldus | Saldus sporta halle | 51:49 | |||
spēle par 3-4 vietu | |||||||
12:00 | DSN | Rīgas 3.BJSS | Saldus sporta halle | 30:37 | |||
spēle par 1-2 vietu | |||||||
13:20 | Ventspils | Rīdzene | Saldus sporta halle | 44:35 | |||
7., Piektdiena | 11:00 | Ventspils | Rīdzene | Liepājas OC | 70:44 | ||
12:20 | DSN | BS Rīga | Liepājas OC | 50:48 | |||
13:40 | Cēsis | Jugla | Liepājas OC | 58:49 | |||
15:00 | Arkādija | BS Ogre | Liepājas OC | 43:82 | |||
16:20 | Rīdzene | BS Rīga | Liepājas OC | 44:47 | |||
17:40 | DSN | Ventspils | Liepājas OC | 74:72 | |||
19:00 | Jugla | BS Ogre | Liepājas OC | 42:84 | |||
20:20 | Arkādija | Cēsis | Liepājas OC | 44:52 | |||
8., Sestdiena | 09:00 | BS Rīga | Ventspils | Liepājas OC | 44:39 | ||
10:20 | Rīdzene | DSN | Liepājas OC | 40:62 | |||
11:40 | Jugla | Arkādija | Liepājas OC | 50:54 | |||
13:00 | BS Ogre | Cēsis | Liepājas OC | 67:39 | |||
pusfināli par 5-8 vietu | |||||||
15:00 | Arkādija | Rīdzene | Liepājas OC | 63:66 | |||
16:20 | Jugla | Ventspils | Liepājas OC | 34:59 | |||
pusfināli par 1-4 vietu | |||||||
17:40 | Cēsis | DSN | Liepājas OC | 51:62 | |||
19:00 | BS Ogre | BS Rīga | Liepājas OC | 62:38 | |||
spēle par 7. vietu | |||||||
9., Svētdiena | 09:20 | Arkādija | Jugla | Liepājas OC | 47:51 | ||
spēle par 5. vietu | |||||||
10:40 | Rīdzene | Ventspils | Liepājas OC | 60:55 | |||
spēle par 3. vietu | |||||||
12:00 | Cēsis | BS Rīga | Liepājas OC | 39:28 | |||
spēle par 1. vietu | |||||||
13:20 | DSN | BS Ogre | Liepājas OC | 64:48 |