© 2006, basket.lv

LSBL sponsori

"TTT Rīga" uzvaras attālumā no zelta medaļām

11.04.2010

"TTT Rīga'' basketbolistes svētdien atjaunoja vadību Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) finālsērijā, trešajā spēlē Rīgā ar 77:53 pārliecinoši pieveicot ''Cēsis''. Nākamā spēle otrdien notiks Cēsīs.

Turpinot finālsērijas tradīcijas, ''Cēsis'' spēli sāka pārliecinošāk un guva pirmos desmit punktus šajā mačā – 10:0. ''TTT'' ''pamodās'', kad bija nospēlētas jau četras minūtes, divpunktu metiens Aijai Brumermanei. Pēc pirmās ceturtdaļas viešņām sešu punktu handikaps – 16:10. Otrā ceturtdaļa bija pretēja pirmajai – 16:0 starta izrāviens ''TTT'', kas pārņēma vadību un ieguva desmit punktu pārsvaru. ''Cēsīm'' bija nepieciešamas piecas minūtes, lai gūtu pirmos punktus (otrajā ceturtdaļā). Dodoties lielajā pārtraukumā, ''TTT'' astoņu punktu pārsvars – 39:31.

Jau pirmā puslaika izskaņā ''TTT'' demonstrētā spēle lika manīt, ka viešņām šajā spēlē nebūs pirmā loma. Rīdzinieces veiksmīgi uzruka no trīs punktu līnijas, trešajā ceturtdaļā iegūstot izšķirošo pārsvaru – 58:39. Faktiski spēles uzvarētāja jau bija zināma un pēdējām desmit minūtēm bija tikai formāls raksturs. ''TTT'' droši nosargāja iegūto pārsvaru un izcīnīja uzvaru – 77:53.

Līdz ar to Rīgas komanda finālsērijā izvirzījusies vadībā ar 2:1. Ceturtā spēle, kas var kļūt par pēdējo, otrdien notiks Cēsīs. Mača sākums plkst. 18:00.