Cēsis – TTT 66:63

Spēles attēlu galerija

SK Cēsis

TTT - Rīga

Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) ceturtajā finālspēlē ''Cēsis'' savā laukumā ar 66:63 pieveica ''TTT Rīga'' komandu, panākot izlīdzinājumu finālsērijā - 2:2. Izšķirošā piektā spēlē notiks ceturtdien Rīgā.

Pirms šodienas mača ''TTT Rīga'' finālsērijā atradās vadībā ar 2:1, un ''Cēsis'' šodien zaudēt nevarēja atļauties, pretējā gadījumā zelta medaļas ceļotu uz Rīgu. Cēsu komanda, kuru kopš iepriekšējās spēles skāra treneru maiņa, bija spējusi savākties un šim mačam pieteica 11 basketbolistes, tostarp arī Kristenu Mennu un Zani Eglīti, kuras nepiedalījās pirmdienas treniņā.

Spēle sākās mazrezultatīvi, abas komandas daudz kļūdījās, un pirmajās četrās minūtēs tika gūti tikai divi punkti – 2:0 viešņu labā. Laika gaitā metienu precizitāte uzlabojās, un rezultāta tablo sāka izskatīties tā kā tam jāizskatās. Pēc pirmās ceturtdaļas mājiniecēm neliels pārsvars – 12:8. Otrās ceturtdaļas pirmo pusi veiksmīgāk aizvadīja ''Cēsis'', ceturtdaļas vidū panākot septiņu punktu pārsvaru – 20:13. Turpinājumā rīdzinieces atbildēja ar 15:6 izrāvienu, līdz pirmā puslaika beigām pārņemot vadību un nodrošinot sev pāris punktu handikapu otrajam puslaikam – 28:26.

Pēc pārtraukuma toni noteikt centās ''Cēsis'' un ar vairākiem tālmetieniem izdevās turēties nelielā attālumā no pretiniecēm. Tāpat kā otrās, arī trešās ceturtdaļas izskaņu labāk aizvadīja viešņas, pietuvojoties līdz vienam punktam – 48:47. Nervozā spēles galotnē ''Cēsis'' prata noturēt iegūto pārsvaru un izcīnīt uzvaru ar 66:63.

Pateicoties šodien gūtajai uzvarai, ''Cēsis'' finālsērijā panāca neizšķirtu 2:2. Izšķirošā spēle notiks ceturtdien plkst. 16:30 Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā.