Saistītā informācija

TTT Juniores – TTT 43:105

TTT - Rīga

TTT - Rīga Juniores

Otrajā šīsdienas Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) spēlē "TTT Rīga" komanda viegli tika galā ar savu fārmklubu "TTT Rīga/Juniores" – 105:43. Uzvarētāju labā 21 punktu guva Dženifera Leisija Lī. Viņas rēķinā arī 13 atlēkušās bumbas.

Jau pēc pirmajām desmit spēles minūtēm "TTT" komandas pārsvars bija visai ievērojams – 31:10, taču pēc 20 spēles minūtēm tas sasniedza 33 punktus (56:23). Arī mača turpinājumā vadības grožus drošās rokās turēja "TTT" komanda, skanot spēles beigu signālam rezultāts 105:43.

Uzvarētāju labā 21 punktu guva Dženifera Lesija Lī. Zaudētājām deviņus guva Linda Sarja.

LSBL regulārā sezona, 16. marts, "Rīdzene"

TTT Juniores - TTT Rīga 43:105 (10:31, 13:25, 11:23, 9:26)
TTT Rīga: Lacy 21 (13ab), White 17, Willis 16, Brumermane 13, Krūmberga 9, Šurkusa 9, Ebele 8, Veinberga 6, Dreimane 4, Kārkliņa 2, Pagrode
TTT Juniores: Sarja 9, Veidere 6, Neimane 6, Dukāte 5, Ozoliņa 4, Lagzdiņa 4, Eida 3, Aizsila 2, Gulbe 2, Strupoviča 2, Kravale, Skudra