Pēdējās spēles

Visas spēles

Aiz TTT Rīga muguras iekārtojas RTU/Merks

23.11.2010

RTU/Merks komanda ar uzvaru pār Latvijas Universitāti - 75:54 (18:16, 37:6, 58:35) piesakās uz otro vietu LSBL čempionātā

Sieviešu basketbola līgas studentu komandu derbijā RTU/Merks pret Latvijas Universitāti intriga noturējās astoņarpus minūtes, pēc kurām rezultāta tablo rādīja 14:14. Tad Universitātes galvenie "motori" Ieva Krastiņa un Laura Puriņa mazliet samazināja apgriezienus, bet zem groziem aizvien vairāk sāka izpausties RTU/Merks komandas pārsvars.

Otrās ceturtdaļas pirmajās piecās minūtēs Latvijas Universitāte palika sausā (30:16) un mača turpinājumā RTU/Merks uzvara vairs netika apšaubīta. Uzvarētājām vērtīgākā bija centra spēlētāja Anita Teilāne (21 punkts, 18 atlēkušo bumbu), zaudētājām - Ieva Krastiņa (18 punktu un 5 reultatīvas piespēles).

Pēc pirmā apļa RTU/Merks ar bilanci 6-1 ieņem otro vietu, bet Latvijas Universitāte (5-2) - trešo pozīciju. Otrā apļa spēles komandas aizvadīs jau sestdien Meža skolā (sākums plkst.14).