Pēdējās spēles

Visas spēles

"TTT Rīga" graujoša uzvara pār "Liepājas Metalurgu"

24.10.2009

LSBL pirmajā šodienas spēlē "TTT" basketbolistes savā laukumā bez variantiem ar 100:27 sagrāva "Liepājas Metalurgu". Liepājnieces pirmajā puslaikā spēja gūt vien astoņus punktus, pie tam pirmie punkti tika gūti tikai 11. minūtē.

Šodien "TTT" sastāvā debitēja komandas leģionāre Lindra Šahuana Vīvere, tas nozīmēja, ka pirmo reizi šosezon rīdzinieces varēja spēlēt desmit spēlētāju sastāvā. Vīverei savus pirmos punktus Latvijā izdevās iemest jau spēles trešajā minūtē, bet iespaids par Latvijas čempionāta līmeni viņai noteikti nebūs tas labākais - pēc pirmās ceturtdaļas 24:0 "TTT" labā.

Pirmos punktus liepājniecēm izdevās gūt vien otrās ceturtdaļas sākumā, bet spēles ritējumu tas īpaši neizmainīja, jo rīdzinieces bez jebkādiem variantiem turpināja graut viešņas. Pēc pirmā puslaika 58:8. Interesanti, ka "Metalurgs" nemaz tik daudz pretiniecēm nepiekāpās ne cīņā zem groziem, ne kļūdu skaita ziņā, taču meta vienkārši katastrofāli.

Otrajā puslaikā pārsvars turpināja augt straujiem soļiem, taču arī liepājnieces sāka uzbrukt rezultatīvāk, bet tikai pavisam mazliet rezultatīvāk. Spēles galarezultāts šaubas par komandu samēru nerada ne mazākās - 100:27 "TTT" pārliecinoša uzvara.

Jāpiemin, ka uzvarētājām uzbrukumā rezultatīvākā ar 30 punktiem bija Lindra Vīvere, bet cita leģionāre Sindija Lima guva 13 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.