Pēdējās spēles

Visas spēles

"DU" izcīna trešo uzvaru

10.11.2009

Latvijas Sieviešu Basketbola līgā (LSBL) šodienas pirmajā spēlē ''DU'' savā laukumā, lieliski aizvadot spēles otro pusi, spēja ar 65:55 pieveikt "RTU-Merks'', izcīnot trešo uzvaru jaunajā sezonā.

Spēli Daugavpilī labāk sāka viešņas, kas ātri izvirzījās vadībā un, pateicoties labai spēlei uzbrukumā, spēja noturēt pārsvaru, bet ''DU'' nesekmējās metieni, it īpaši no tālās distances, tāpat lielas problēmas bija ar bumbu izcīnīšanu zem sava groza. Pēc pirmā puslaika ''RTU-Merks'' bija pāris punktu pārsvars – 37:35. Bet otrajā puslaikā ''DU'' krietni pielika aizsardzībā, kā rezultātā izdevās bieži tikt pie pārtvertām bumbām, kas savukārt deva iespējas pretuzbrukumiem. Teicami aizvadot spēles pēdējās desmit minūtes, mājinieces spēja lauzt cīņas gaitu un izcīnītu uzvaru – 65:55.

''DU'' tā ir trešā uzvara septiņās spēlēs, bet ''RTU-Merks'' astoņos mačos izdevies tikt pie piecām uzvarām.