Pēdējās spēles

Visas spēles

"Cēsis" sakauj liepājnieces

26.01.2010

Šodien pie kārtējā panākuma LSBL regulārajā čempionātā tika Latvijas čempiones no Cēsīm, savā laukumā ar rezultātu 110:43 sagraujot ''Liepājas Metalurga'' basketbolistes.

Jau no mača pirmajām minūtēm cēsnieces apliecināja savu favorīšu statusu, pēc četrām nospēlētām minūtēm izvirzoties vadībā ar 11:2. Visa mača gaitā viešņām no tālās Liepājas (atskaitot komandas līderi Sabīni Niedolu) neizdevās izrādīt vērā ņemamu pretestību pieredzējušajām Latvijas čempionēm. Mačam noslēdzoties, rezultāta tablo vēstīja 110:43 par labu mājiniecēm.

Uzvarētāju rindās produktīvu spēli aizvadīja Ieva Tāre, kura guva 24 punktus. Cēsu kluba rindās vēl četras spēlētājas pārsniedza desmit gūto punktu robežu. Zaudētājām 20 punkti un deviņas bumbas zem groziem Sabīnes Niedolas rēķinā, nākamajai sekotājai Lauras Zuzānes personā tikai pieci punkti.

Cēsīm šis bija 13. panākums 14 nospēlētajās spēlēs (turnīra tabulā 1. vieta), kamēr liepājnieces ar piecām uzvarām 16 mačos kopvērtējumā ierindojas 5. vietā septiņu komandu konkurencē.